Перервалася переможна серія: Ястремська програла на старті Ролан Гаррос

27 травня 2019, 19:26
Українка після перемоги в Страсбурзі провалилася на турнірі "Великого Шолома"

Даяна Ястремська / Фото: AFP

Україна втратила ще одного учасника Відкритого чемпіонату Франції з тенісу. Переможниця турніру в Страсбурзі Даяна Ястремська зачохлила ракетку після першого ж матчу в Парижі. У стартовому раунді українка за 1 годину 41 хвилину поступилася Карлі Суарес Наварро з Іспанії – 6:2, 6:7, 0:6. Зазначимо, що до цього Ястремська мала переможну серію з п'яти матчів поспіль.

Сьогодні раніше перша ракетка України Сергій Стаховський програв Жилю Сімону в першому раунді Ролан Гаррос. Це була п'ята поразка українця поспіль в поєдинках з французом.

Додамо, що перша ракетка України Еліна Світоліна обіграла екс-першу ракетку світу Венус Вільямс на Ролан Гаррос. Тепер у другому колі Еліна Світоліна зустрінеться з українкою Катериною Козловою, яка пройшла американку Бернарду Пера.

Нагадаємо, що Даяна Ястремська встановила особистий рекорд в світовому рейтингу. 19-річна українська тенісистка піднялася на 32-ге місце в рейтингу WTA. Даяна Ястремська виграла другий турнір WTA нинішнього року і третій в кар'єрі! Наша спортсменка виграла змагання в Страсбурзі.

Привіт, Ісландіє: Новак Джокович заводить публіку на Ролан Гаррос

Новак Джокович на Ролан Гаррос Відео: Twitter