Прем'єр-ліга позбавила Шацьких звання кращого бомбардира в історії чемпіонату України

22 липня 2017, 15:45
В організації стверджують, що один гол екс-гравця "Динамо" зарахували помилково

Колишній нападник київських "Динамо" і "Арсеналу", ужгородської "Говерли" Максим Шацьких більше не є кращим бомбардиром в історії чемпіонату України.

На офіційному сайті Прем'єр-ліги опублікували матеріал, згідно з яким екс-гравець збірної Узбекистану позбувся одного гола, забитого під час перебування гравцем "Динамо".

На доказ організація призводить відеоогляд (на відео з 2:23) матчу 9-го туру чемпіонату України сезону 1999/00 років "Динамо" – "Прикарпаття" (6: 0), який відбувся 3 грудня 1999 року.

"Це відео красномовно доводить, що третій гол на 57 хвилині зустрічі забив не форвард киян Максим Шацьких, а захисник гостей Костянтин Сосенко, який організував автогол", – йдеться на офіційному сайті Прем'єр-ліги.

Тоді, зважаючи на слабкий розвитку інтернету на той момент, коли навіть не всі матчі показували по тб, рішення головного арбітра Віталія Годуляна записати взяття воріт на Шацьких ніхто не поставив під сумнів. Але через 18 років в організації вирішили відновити справедливість.

Це означає, що Шацьких буде ділити перше місце з колишнім одноклубником Сергієм Ребровим – у обох тепер по 123 забитих голи.

Також Прем'єр-ліга відібрала один м'яч у Олександра Гайдаша: "Корінь дилеми – матч 14 березня 1993" Таврія "(Сімферополь) -" Кремінь "(Кременчук) – 2: 0: гол форварда кримчан на 47 хвилині пізніше був ... скасований, тому що результат анулювали, а господарям зарахували технічну поразку".

Таким чином, топ-5 кращих бомбардирів чемпіонату України за всю історію тепер виглядає наступним чином:

1-2. Сергій Ребров (1992-2000, 2005-2007 10 – "Шахтар", 113 – "Динамо") – 123 голи

1-2. Максим Шацьких (1999-2009, 2010-2015 96 – "Динамо", 22 – "Арсенал", 5 – "Говерла") – 123

3. Євген Селезньов (2006-2017 24 – "Шахтар", 19 – "Арсенал", 68 – "Дніпро") – 111

4. Андрій Воробей (1997-2013 80 – "Шахтар", 12 – "Дніпро", 9 – "Арсенал", 4 – "Металіст") – 105