Свято в Парижі: "ПСЖ" розгромив "Лейпциг" і вперше в історії вийшов у фінал Ліги чемпіонів

19 серпня 2020, 08:05
Французи також повторили рекорд мадридського "Реала"

Анхель Ді Марія і Неймар / Фото: Reuters

Перший півфінал Ліги чемпіонів в Лісабоні не виправдав покладених на нього надій в плані інтриги. Чемпіон Франції "ПСЖ", який на стадії 1/4 фіналу насилу прорвався далів протистоянні з "Аталантою", тепер легко на класі розібрався з відкриттям цього сезону німецьким "Лейпцигом" – 3:0. Героєм поєдинку став Анхель ді Марія, який забив після передачі Неймара, а також сам віддав гольові асисти на Маркіньоса і Берната.

Огляд матчу "ПСЖ" – "Лейпциг" (3:0)

Паризька атака розкрила оборону суперника вже на 13 хвилині – Анхель Ді Марія ідеальним навісом зі штрафного знайшов голову Маркіньоса, який пробив без шансів для Гулачі.

А під завісу першого тайму вже сам Ді Марія подвоїв перевагу "ПСЖ": воротар "Лейпцига" помилився при винесенні м'яча, що дозволило французам організувати швидку атаку, на завершальній стадії Неймар оригінально п'ятою перевів на аргентинця, який був точний – 2:0!

На старті другого тайму німецька команда спробувала було влаштувати штурм чужих воріт, але їх запал на 54 хвилині охолодив Бернат. Упомекано послизнувся і втратив м'яч на куті поля. Вмить його підібрав Ді Марія і виконав навіс в штрафну на Берната, який головою послав м'яч у сітку. 3:0 – і справа була зроблена.

"ПСЖ" залишалося тільки грамотно контролювати м'яч і не давати "Лейпцигу" розгулятися попереду.

Все – казка для німців закінчилася, а паризький клуб вперше в своїй історії вийшов у фінал Ліги чемпіонів. Цікаво, що "ПСЖ" програв лише одну зі своїх останніх 32 офіційних зустрічей.

Також в цьому матчі був повторений рекорд мадридського "Реала" – французький гранд забив у 34 поєдинку поспіль в рамках Ліги чемпіонів. Якщо ж парижани заб'ють м'яч у фіналі, то перевершать досягнення "вершкових".

Суперник "ПСЖ" визначиться в середу в іншому франко-німецькому протистоянні – "Ліон" – "Баварія", де фаворитом вважається мюнхенський клуб.

Дивіться, як "ПСЖ" пройшов в чвертьфіналі "Аталанту"