Пост Жерара Піке про гол Кріштіану Роналду з офсайду зібрав 10 тисяч ретвітів за хвилину

19 квітня 2017, 10:36
Зірка "Барселони" дуже коротко прокоментував м'яч Роналду у ворота "Баварії"

Під час пасу Кріштіану був в офсайді

Захисник "Барселони" Жерар Піке прокоментував гол Кріштіану Роналду з офсайду в ворота "Баварії", який вивів мадридців в півфінал Ліги чемпіонів. Він просто поставив три крапки – "...". Цей пост в Twitter зібрав 10 тисяч ретвітів за хвилину!

Нагадаємо, що у вівторок "Реал" обіграв "Баварію" в матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів в додатковий час з рахунком 4:2. У кінцівці основного часу арбітр зустрічі Віктор Кашшаі спірним рішенням вилучив гравця німецького клубу Артуро Відаля, а в додатковий час другий гол Кріштіану Роналду був забитий з офсайду.

Сьогодні вже "Барселона" зіграє свій матч 1/4 фіналу – проти "Ювентуса". Перший матч в Італії завершився з рахунком 3:0 на користь команди Массіміліано Аллегрі.