Останній забіг легендарного Усейна Болта

Володар діючих рекордів на 100 і 200 метрів завершує кар'єру

Усейн Болт став третім на 100-

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-small" dir="ltr"><span id="result_box" lang="uk"><span>Усейн</span> <span>Болт</span> <span>став</span> <span>третім</span> <span>на</span> <span>100</span><span>-</span><spa

Увечері в суботу легендарний ямайський спринтерУсейн Болт програв свій останній фінальний забіг. У вирішальному забігу на 100 метрів Болт показав третій час – 9,95 секунди . Цей старт був останнім в кар'єрі Усейна ( якщо не брати до уваги естафети , яку він пізніше пробіжить в складі збірної Ямайки ) . Переміг американець Джастін Гатлін з результатом 9,92 секунди . Друге місце зайняв Крістіан Коулмен з реузльтатом 9,94 секунди .
Володар чинного рекорду на 100 і 200 метрів завершує кар'єру .

Цікаво, що батько Усейна Болтапросить його не завершувати кар'єру , але спортсмен запевняє , що свого рішення не змінить .