Останній суперник "Шахтаря" в групі Ліги чемпіонів ледве врятувався

1 грудня 2018, 20:46
У матчі 15-го туру чемпіонату Франції "Ліон" програвав "Ліллю" 0: 2, але відігрався

"Лілль" - "Ліон"

В сьогоднішньому центральному матчі 15-го туру чемпіонату Франції з футболузустрічалися четверта і друга команди турнірної таблиці – " Лілль " і " Ліон " . Господарі давно вже не вигравали – з 27 жовтня , отримавши три поразки при одній нічиїй в чотирьох останніх офіційних матчах . Гості , навпаки , після 5 жовтня не програвали – чотири перемоги і чотири нічиїх .

Сьогодні обидві команди могли перервати свої серії , але все закінчилося внічию , а це означає , що продовжились і серія " Лілля " ( безвиграшна ) , і серія " Ліона " ( безпрограшна ) .

Господарі були близькі до перемоги , вигравши перший тайм з рахунком 2 : 0 . Але після перерви гості показали клас і характер , хоча на 50 -й хвилині Депа не реалізував пенальті і додав негативу . Зате спрацювала заміна Брюно Женез іо, який випустив форварда Дембеле замість захисника Марсело .

"Лілль" – "Ліон" – 2:2

Голи: Ремі (17), Пепе (28) – Траоре (63), Дембеле (86).

"Ліон": Антоні Лопеш – Денайєр, Марсело (Дембеле, 73), Марсал – Тете, Н‘Домбеле, Ауар (Фекір, 82), Менді – Депай – Траоре, Корне (Террьє, 31).

Нагадаємо, що саме з матчем "Шахтар" – "Ліон" 12 грудня, продаж квитківна який на харківський стадіон " Металіст " почався ще в середині листопада , гірники завершать виступ у груповому турнірі Ліги чемпіонів . Перемога виведе " Шахтар " в 1/8 фіналу ЛЧ .