Останній матч Руні: англійці розгромили команду США

16 листопада 2018, 14:15
Знаменитий нападник вийшов на заміну на 58-й хвилині і не зміг відзначитися забитим голом

Вейн Руні провів останній поєдинок у футболці збірної Англії. фото AFP

Збірна Англії з футболу здобула велику перемогу над командою США в товариському матчі. Зустріч, що відбулася на лондонському стадіоні "Уемблі", завершилася з рахунком 3:0 на користь англійців. Голи забили Джессі Лінгард (25-я хвилина), Трент Александер-Арнолд (27) і Каллум Вілсон (77). На 58-й хвилині гри Лінгарда замінив кращий бомбардир в історії збірної Англії Вейн Руні (53 м'ячі), для якого цей матч став 120-м і останнім у футболці національної команди. За цим показником він посідає друге місце, поступаючись лише знаменитому голкіперу Пітеру Шилтону (125 матчів).

Руні, який раніше виступав за "Манчестер Юнайтед" і "Евертон", оголосив про завершення кар'єри в збірній в серпні 2017 року, проте був викликаний на гру з американцями для того, щоб провести прощальний поєдинок. Перед стартом гри учасники зустрічі влаштували почесний коридор для Руні.

Огляд матчу Англія – США 3:0

Відзначимо, що в п'ятницю відбудеться матч Словаччина – Україна в Лізі націй. На нашому сайті доступний текстовий онлайн поєдинку з фото, відео-повторами і коментарями ключових моментів гри.

Раніше в четвер Польща програла Чехії в ювілейному матчі Роберта Левандовскі. Знаменитий польський нападник відіграв сотий матч за національну збірну своєї країни.