Останній день чемпіонату Європи з легкої атлетики. Підсумки

17 серпня 2014, 18:56
Україна посіла сьоме місце в медальному заліку

Українка Ольга Саладуха принесла Україні другу золоту медаль. Фото AFP

Сьогодні завершується чемпіонат Європи з легкої атлетики, що проходить в Цюріху.

В останній день змагань українці завоювали одну медаль:

Жіноча команда завоювала срібло в естафеті 4 по 400 метрів

У чоловічому марафоні наші легкоатлети не змогли поборотися за медалі , фінішувавши за межами першої 20 – ки.

У змаганнях зі штовхання ядра українка Ольга Холодна посіла лише 11 -місце (17.08). Перемогу тут святкувала німкеня Крістіна Шваніц (19.90), друге місце посіла Євгенія Колодко (19.39), а на третьому місці – Аніта Мортон з Угорщини (19.04).

У забігу на 1500 метрів наш Станіслав Маслов показав 11результат (3:54.59). Першим до фінішу прийшов француз Махідін Мехіссі -Бенаббад (3:45.60). "Срібло" дісталося норвежцю Хенрику Інгебрігтсену (3:46.10), а "бронза" - британцеві Крісу О'Хейр (3:46.18).

У чоловічій естафеті 4 по 400 метрів перемогу святкували британці (2:58.79), другими до фінішу прийшли росіяни (2:59.38), а третіми – поляки (2:59.85).

У жіночому забігу на 3000 метрів із перешкодами золоту медаль завоювала німкеня Антьє Мелдер – Шмідт (9:29.43), "срібло" дісталося Шарлотті Фоугберг зі Швеції (9:30.16), а "бронза" - іспанці Діані Мартін (9:30.70).

У забігу на 5000 метрів перемогу святкував британець Мохаммед Фарах (14:05.82). Другим прийшов азербайджанець Хайле Ібрагімов (14:08.32), третім – британець Енді Вернон (14:09.48).

Українка Оксана Окунєва в стрибках у висоту посіла 6 -е місце (1,94 м). Перше місце посіла іспанка Рут Бейт (2,01 м), друге місце дісталося росіянці Марії Кучино (1,99 м), а третє – хорватці Ганні Шимич (1,99).

У стрибках у довжину у чоловіків перемогу святкував британець Грег Рутерфорд (8,29 м). Друге місце дісталося греку Луїсу Тсатумасу (8,15), третє – французу Гомісу Кафетьену (8,14).

У чоловічій естафеті 4 по 100 метрів золоту медаль завоювала британська збірна (37.93), срібні медалі дісталися німцям (38.09), а бронзові – французам (38,7).

У жіночій естафеті 4 по 100 метрів українки показали 5результат (43,58). "Золото" дісталося британкам (42,24), "срібло" - француженкам (42,45), а "бронза" - росіянкам (43,22).

У змаганні з метання списа українець Олександр Ничипорчук зайняв 10 -е місце (75,05 м). Перше місце зайняв фін Антті Руусканен (88,01 м), друге місце дісталося чеху Вітезславу Веселому (84,79 м), а третє – фіну Теро Підкямякі (84,40 м).

У підсумку Україна посіла сьоме місце в медальному заліку, маючи в своєму активі вісім медалей: дві золоті, п'ять срібних і одну бронзову .