Останній чемпіонат Європи, який не здається коронавірусу: команда Вернидуба почала з поразки

19 березня 2020, 22:55
"У першому таймі збилися на довгі передачі – грали неправильно", – скаржився український тренер після матчу

"Шахтар" - "Торпедо"

У поєдинку першого туру чемпіонату Білорусі, який вирішили не скасовувати через пандемію коронавірусу, Солігорськ "Шахтар" під керівництвом українського тренера Юрія Вернидуба поступився мінському "Торпедо" з рахунком 0:1. Господарі володіли ініціативою протягом більшої частини матчу, але пропустили на останніх хвилинах поєдинку від Габріеля Рамоса. Всього в чемпіонаті Білорусі беруть участь понад 20 українських футболістів і тренерів.

"У першому таймі збилися на довгі передачі – грали неправильно. Після перерви начебто гра трохи змінилася, але, на жаль, пропустили в кінці. Це футбол. Треба цю невдачу пережити. Чемпіонат тільки починається. Хлопці, я думаю, намагалися зробити все, щоб забити. На жаль, не вийшло. Тому і такий результат", – сказав після матчу Вернидуб.

Нагадаємо, що футбольна першість Білорусі – єдина в Європі, яка не була зупинена через загрозу поширення коронавірусу. Хоча в країні вже зафіксували 51 підтверджений випадок зараження. Сьогодні, 19 березня, передостанньою з європейських країн здалася Туреччина і призупинила свій чемпіонат через пандемію.

Відзначимо, що два тижні тому команда Мілевського і Хачеріді взяла Суперкубок Білорусі. У матчі за трофей брестське "Динамо" обіграло солігорський "Шахтар" Юрія Вернидуба.