Останнє "золото" Олімпіади-2018 завоювала рекордна Бйорген, українка Антипенко – 38-а

25 лютого 2018, 10:06
Норвезька лижниця виборола "золото" в мас-старті – ця медаль стала 15-ою в кар'єрі 37-річної спортсменки

Маріт Бйорген завоювала золото в мас-

Норвезька лижниця Маріт Бйорген завоювала "золото" в мас-старті на 30 кілометрів класичним стилем на Олімпійських іграх в Пхенчхані.

У неділю Бйорген перемогла з часом 1 час 22 хвилини 17,6 секунди. "Срібло" виборола фінка Кріста Пярмякоскі (+1 хвилина 49,5 секунди), "бронза" – у шведки Стін Нільссон (+1.58,9).

Єдина представниця України в цій гонці Тетяна Антипенко посіла 38-е місце з 47 учасниць. Результат нашої спортсменки – 1: 38: 17.3, вона на 16 хвилин відстала від переможниці.

Раніше 37-річна Бйорген стала лідером за кількістю олімпійських нагород в зимових видах спорту за всю історію. Тепер на рахунку норвежки за кар'єру 15 олімпійських медалей (8 золотих, 4 срібні і три бронзові).

Це був останній вид програми на Олімпіаді в Пхенчхані. Медаль Бйорген допомогла збірній
Норвегії виграти медальний залік Ігор-2018 в Пхенчхані.

Нагадаємо , що Олімпіада -2018 в Південній Кореї стартувала 9 лютого. У неділю, 25 лютого, пройде церемонія закриття зимових Ігор в Пхенчхані. Трансляція церемонії розпочнеться о 13:00 за київським часом і триватиме дві години. На нашому сайті буде доступна онлайн – трансляція церемонії закриття Олімпіади .

Україну на Іграх -2018 представляли 33 спортсмени в дев'яти видах спорту . Найбільше представництво – 11 осіб – в біатлоні , шість – в санному спорті , по чотири – в лижних гонках і фігурному катанні . Наша країна завоювала одну медаль – " золото " в лижній акробатиці отримав фрістайліст Олександр Абраменко .