Після страшної аварії на "Дакарі" Алонсо задумався про повернення у Формулу-1

16 січня 2020, 20:32
Іспанський гонщик зізнався, що "Королівські гонки" подобаються йому найбільше

/ Фото: Getty Images

Іспанський гонщик Фернандо Алонсо може повернутися у Формулу-1. Дворазовий чемпіон світу виступав в "Королівських гонках" з 2001 по 2018 рік. У цьому році 38-річний гонщик дебютував в екстремальному ралі-рейді "Дакар", де потрапив в страшну аварію, через яку зупинили 10-й етап.

"Спочатку я завершу "Дакар", потім візьму участь в гонці "Індіанаполіс 500", а влітку муситиму прийняти якесь рішення. У мене є ідея повернутися в Формулу-1. Я почуваюся пілотом Формули-1, це те, що мені подобається найбільше. Те, що я вмію робити найкраще.

Хоча це й найвища категорія гонок, у неї є свої недоліки. Формула-1 вимагає, щоб ти повністю присвятив їй своє життя. Я вже віддав цьому 18 років, і зараз мушу зрозуміти, хочу віддати ще 2-3 роки чи ні", – сказав Алонсо в інтерв'ю COPE.

Після того, як він пішов з Формули-1 Алонсо виграв легендарну гонку "24 години Ле-Мана", а ще бувши пілотом "Макларена" брав участь у гонці "500 миль Індіанаполіса", але не зміг фінішувати через аварію.

Відзначимо, що в поточному "Дакарі" Алонсо після 11-го етапу посідає 13-е місце в генеральній класифікації в заліку позашляховиків, програючи лідеру 4 години і 43 хвилини.