Після видалення екс-гравця "Динамо" турецький "Бешикташ" посипався в Лізі чемпіонів

20 лютого 2018, 23:55
Футболісти "Баварії" розгромили "Бешикташ" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

"Баварія" - "Бешикташ" - 5: 0. фото AFP

<p>"Баварія" – "Бешикташ" – 5:0. Фото AFP</p>

У першому поєдинку 1/8 фіналу футбольної Ліги чемпіонів "Баварія" розгромила турецький "Бешикташ".

Зустріч відбулася в Мюнхені у вівторок і завершилася з рахунком 5: 0 на користь господарів. Дублями відзначилися Томас Мюллер (43-тя і 66-а хвилини) і Роберт Левандовський (79, 88), також відзначився Кінгслі Коман (53). У "Бешикташа" на 16-й хвилині був видалений екс-гравець київського "Динамо" Домагой Віда.

Нагадаємо, що на початку січня Домагой Віда підписав контракт з "Бешикташем" до 2022 року. Хорват тоді заявив, що мав і інші пропозиції, але його вразило те, з якою завзятістю його запрошували в клуб зі Стамбула. До переходу в Туреччину Віда грав у київському "Динамо", за яке з 2013 по 2017 роки провів 104 гри і забив 10 голів.

Гра у відповідь "Бешикташ" – "Баварія", яка стала формальністю, пройде в Туреччині 14 березня.

У паралельному матчі "Челсі" і "Барселона" зіграли внічию – 1: 1. У господарів відзначився екс-гравець "Шахтаря" Вілліан (62-а хвилина), гостям уникнути поразки допоміг гол Ліонеля Мессі на 75-й хвилині.