Після казкового старту в Лізі чемпіонів "Шахтар" рекордно розбитий "Боруссією"

3 листопада 2020, 21:44
Це найбільша домашня поразка донеччан в єврокубках

"Шахтар" - "Боруссія" М / Фото: Reuters

Після двох казкових турів Ліги чемпіонів з мадридським "Реалом" (3:2) і міланським "Інтером" (0:0) на "Шахтар" чекав холодний душ від "Боруссії" з Менхенгладбаха – розгром 0:6. І це найбільша домашня поразка донецької команди в єврокубках. До сьогоднішнього матчу на НСК в Києві в пасиві "гірників" було хіба що 0:3.

"Гірники" вийшли проти німців тим самим складом, яким обіграли іспанців і зіграли внічию з італійцями – тільки травмованого Дентіньйо замінив в основі Тайсон. Хоча вже ряд досвідчених лідерів на чолі з П'ятовим, Степаненком і Матвієнком повернулися після коронавірусу. Однак сьогодні ставка Луїша Каштру на завзяту і спритну молодь не зіграла.

"Шахтар" – "Боруссія" М / Фото: Reuters

"Боруссія" почала дуже агресивно, і донеччани не змогли стримати цей натиск, пропустивши вже на 8-й хвилині зустрічі. Господарі проґавили Лайнера на фланзі, австрієць пробіг уздовж бровки і точно прострелила на Плеа, який в дотик переправив м'яч у сітку.

Німці влаштували "Шахтарю" жорсткий пресинг і подвоїли рахунок на 17-й хвилині. Крамер завдавав дальнього удару, Трубін реагував, але Бондар підставив ногу і зрізав м'яч у свої ворота.

У середині тайму – на 26-й хвилині – Плеа зробив дубль. Але навіть за рахунку 0:3 виникали моменти в "Шахтаря": вихід один на один з воротарем "Боруссії" був у Тете, проте бразилець не переграв Зоммера.

А потім в роздягальню донеччан добив Бенсебаїні після розіграшу штрафного – 0:4.

Після перерви тренер "Шахтаря" кинув у бій Жуніора Мораеса. Вчора Луїш Каштру сказав, що його вистачить не більше ніж на 15 хвилин гри. Однак ситуація змусила тренера випустити його на цілий тайм. Але Мораес не зміг вплинути на події на полі. Як і Степаненко. На 65-й хвилині Штіндль забив п'ятий гол і доламав суперника психологічно.

А поставив крапку той самий Плеа, зробивши хет-трик на 78-й хвилині. Тюрам віддав на Алассана, той зіграв на межі офсайду, скориставшись помилкою Хочолави, і пробив повз Трубіна. Суддя переглянув повтор, але гол зарахував – 0:6. І на Каштру було просто боляче дивитися. Це його найбільша поразка на чолі "гірників".

Останній раз "Шахтар" пропускав шість м'ячів у Лізі чемпіонів у 2018 році від "Манчестер Сіті" на виїзді – 0:6.

Другий матч групи B "Реал" – "Інтер" розпочнеться о 22:00. А поки після трьох турів "Боруссія" очолила квартет з 5 очками, "Шахтар" другий з 4 балами, в "Інтера" поки 2, у "Реала" і зовсім один. В 4-му турі 25 листопада донеччани поїдуть у Менхенгладбах, а міланці приймуть іспанців.

Дивіться, як "Шахтар" здобув нічию в матчі з "Інтером"