Після сенсації в Мадриді "Шахтар" в більшості не зумів переграти "Ворсклу"

24 жовтня 2020, 15:50
Полтавська команда вийшла на перше місце в турнірній таблиці

"Шахтар" - "Ворскла" / Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

Сьомий тур чемпіонату України відкрив поєдинок донецького "Шахтаря" і полтавської "Ворскли" на київському стадіоні ім. Баннікова. Перед цією зустріччю "гірники" йшли третіми в турнірній таблиці і відставали від команди Юрія Максимова всього на два очки. Більшу частину другого тайму донеччани провели в більшості після видалення у "Ворскли", влаштували фінальний штурм чужих воріт, проте матч завершився внічию – 1:1.

Нагадаємо, що у жовтні в обох командах сталися спалахи коронавірусу. "Шахтар" втратив цілу групу лідерів, але сьогодні в запасі вже з'явилися Микола Матвієнко, Тарас Степаненко, Тайсон і Алан Патрік, які вперше потрапили до заявки на матч після позитивних тестів. А у полтавчан на початку місяця заразився навіть тренерський штаб на чолі з Юрієм Максимовим.

"Шахтар" – "Ворскла" / Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

Тренер донеччан Луїш Каштру не міняв стартовий склад порівняно з переможним матчем з "Реалом" в Лізі чемпіонів (3:2). Але якщо в Іспанії молодь "Шахтаря" зіграла дуже організовано, то в Києві вони допустили грубу помилку вже на 7-й хвилині. Корнієнко віддав назад на Бондаря, передачу перехопив Кулач, який і розстріляв Трубіна – 1:0.

Відзначимо, що для 27-річного Кулача це п'ятий забитий м'яч в останніх чотирьох матчах у всіх турнірах за полтавчан. І нападник зараз очолює гонку бомбардирів УПЛ. До речі, на 17-й хвилині Владислав міг відзначитися ще раз, але тут вже "гірників" врятував Трубін.

В середині першого тайму рахунок у матчі зрівняв Манор Соломон. 21-річний ізраїльтянин відзначився голом за "гірників" в третьому матчі поспіль.

На старті другого тайму свій шанс вивести "Шахтар" вперед не використав Майкон. А потім на 53-й хвилині "Ворскла" залишилася в меншості. Альюн відверто збив Тете і отримав другу жовту картку. Однак донеччани не змогли скористатися своєю чисельною перевагою – 1:1. Після чого полтавці вийшли на перше місце в турнірній таблиці УПЛ, а "Шахтар" іде третім.

Нагадаємо, що спочатку поєдинок повинен був проходити в Полтаві, однак через складну епідеміологічну ситуацію в регіоні матч було вирішено перенести спочатку в Олександрію, а потім до Києва. При цьому змінився і номінальний господар – сьогодні приймаючою стороною був "Шахтар", а у другому колі в ролі господарів виступить вже полтавський клуб.