Після матчу НБА евакуювали стадіон через загадкову коробку

23 листопада 2019, 10:34
На момент виявлення предмета більшість глядачів уже самостійно покинули стадіон

/ Фото: Reuters

Після матчу НБА між "Юта Джаз" і "Голден Стейт Ворріорс" його учасники були евакуйовані зі стадіону. Через 15 хвилин після фінальної сирени під столом одного з ресторанів була виявлена підозріла коробка. За інформацією поліції Солт-Лейк-Сіті, знахідка виявилася ящиком для інструментів, забутим кимось із працівників споруди. Через 2 години після евакуації співробітникам арени було дозволено повернутися до будівлі.

Відзначається, що на момент виявлення предмета більшість глядачів уже самостійно покинули стадіон. Гравців обох команд, членів тренерського штабу та репортерів також попросили якомога швидше вийти назовні. Оголошення про евакуацію застало їх після закінчення прес-конференції.

Гравці "Юти" пройшли на парковку до своїх автомобілів, при цьому центровий Руді Гобертен на той момент все ще перебував в ігровій уніформі, не встигнувши прийняти душ і переодягнутися. Баскетболістів "Ворріорс" було супроводжено до клубного автобусу.

Зустріч завершилася перемогою "Юти" з рахунком 113:109. Команда посідає 6-е місце в Західній конференції, тоді як "Голден Стейт" виграв лише 3 матчі з 17 в поточному сезоні і замикає турнірну таблицю.

Дивіться, як 20-річний вундеркінд розриває НБА: за 12 хвилин Дончіч накидав більше, ніж весь "Голден Стейт". За 25 хвилин словенський захисник встановив унікальний рекорд Національної асоціації.