Після декрету і трирічної перерви – відразу "золото"! Українка перемогла на Кубку світу з фристайлу

28 лютого 2020, 13:56
Надія Мохнацька стала найкращою в лижній акробатиці в Казахстані

Знаменна подія відбулася сьогодні в українському спорті. Наша Надія Мохнацька стала переможницею етапу Кубка світу з лижної акробатики, який проходить в Алмати. Примітно, що 24-річна українка повернулася у великий спорт після декрету і майже трирічної перерви. Раніше ми писали, що українка Анастасія Новосад стала третьою на Кубку Європи з лижної акробатики.

Мохнацька набрала 73,66 бала, всього на трохи випередивши американку Нік Меган (73,08). Бронзова медаль дісталася казахстанської спортсменки Жанботі Алдабергеновій – 71,20. Ще одна наша фрістайлістка, Анастасія Новосад, показала 11-й результат (63,94). Для Насті ця нагорода стала першою в кар'єрі, до того ж відразу – золотою!

До цього українські акробатки не піднімалися на п'єдестал етапів Кубка світу понад шість років. А перемагали раніше всього один раз: Ольга Волкова вигравала змагання в Канаді вісім років тому.