Португалія і Роналду встигли заскочити у вагон, який вирушає на Євро-2020

17 листопада 2019, 19:11
Роналду допоміг команді пройти далі

/ Фото: Reuters

Збірна Португалії у матчі 10-го туру відбіркового турніру чемпіонату Європи 2020 року обіграла команду Люксембургу з рахунком 2:0.

Рахунок був відкритий наприкінці першого тайму. На 39-й хвилині автором забитого м'яча став півзахисник Бруну Фернандеш.

На 86-й хвилині перевагу португальської національної команди збільшив нападник Кріштіану Роналду.

Завдяки перемозі португальці гарантували друге місце в турнірній таблиці групи В, набравши 17 очок, і забезпечили собі путівку до фінальної стадії Євро-2020.

Цікаво, що в цьому поєдинку трапився дуже цікавий епізод. Лідеру збірної Португалії мусив знову роздавати селфі. Цього разу на поле вибіг уболівальник і той з ним сфотографувався.

Гол Артема Бєсєдіна на 93-й хвилині матчу з сербами не лише приніс збірній України нічию 2:2 і статус сіяної на жеребкуванні Євро-2020.

Нагадаємо, перед матчем з сербами збірна України потренувалася на Естонії,обігравши її в товариському матчі в Запоріжжі з рахунком 1:0. Переможний м'яч – теж в доданий час – зі штрафного забив Роман Безус.