Португалія громить Алжир перед чемпіонатом світу

8 червня 2018, 09:27
Гонсалу Гедеш оформив дубль, Кріштіану Роналду за півтора тайму забити не зміг

Португалія - Алжир - 3:0. Фото: AFP

Учасники фінальної стадії чемпіонату світу 2018 року футболісти збірної Португалії здобули перемогу з великим рахунком над командою Алжиру в товариському матчі в рамках підготовки до мундіалю в Росії. Зустріч відбулася в Лісабоні в четвер пізно ввечері і завершилася з рахунком 3:0 на користь португальців. Цей поєдинок став для збірної Португалії останнім перед стартом на ЧС-2018.

Дубль оформив Гонсалу Гедеш (на 17-й і 55-й хвилинах), ще один гол забив Бруну Фернандеш (37). Лідер збірної Португалії Кріштіану Роналду вийшов в стартовому складі і відіграв 74 хвилини.

Цікаво, що португальці перед матчем з Алжиром не могли виграти три спаринги поспіль (0:3 від Голландії, 2:2 з Тунісом і 0:0 з Бельгією).

Португалія – Алжир – 3:0. Фото: AFP

Чемпіонат світу в Росії відбудеться з 14 червня по 15 липня в 11 городах. Збірна Португалії на груповій стадії ЧС-2018 зіграє з командами Ірану, Марокко та Іспанії. Повний  розклад матчів ЧС-2018 є на нашому сайті.

Всі 32 збірні чемпіонату світу поділені на вісім груп по чотири команди в кожній. По дві команди з кожного квартету після групового етапу вийдуть до 1/8 фіналу. Турнірні таблиці всіх груп ЧС-2018 є на нашому сайті.