Португальці в додатковий час уникли поразки від американців в матчі ЧС-2014

23 червня 2014, 09:43
Команди зіграли в нічию – 2:2

Португальці зберігають шанси на вихід з групи. Aото AFP

Збірна Португалії, забивши в компенсований час другого тайму, вирвала нічию у команди США в матчі групового етапу чемпіонату світу, що проходить в Бразилії.

Зустріч групи G, що пройшла в неділю в Манаусі, завершилася з рахунком 2:2. Нані вивів португальців уперед уже на 5-й хвилині, на що американці відповіли точними ударами Джермейна Джонса (64-а хвилина) і Клінта Демпсі (81-а). Уникнути поразки збірної Португалії вдалося завдяки голу Сілвестр Варела на 3-й доданій до другого тайму хвилині.

Після двох матчів у групі G лідирують збірні США та Німеччини, які набрали по чотири очки. В активі команд Португалії та Гани по одному балу.

Американці заключний матч на груповому етапі проведуть 26 червня в Ресіфі зі збірною Німеччини. Португальці в цей же день в Бразилії зустрінуться з командою Гани.