"Порту" став переможцем юнацької ліги УЄФА

29 квітня 2019, 21:24
У фінальному поєдинку португальці обіграли "Челсі"

/ Фото: Twitter

Сьогодні визначився переможець Юнацької ліги УЄФА. У фінальному поєдинку, який проходив у Ньоні, зустрілися "Порту" U-19 і "Челсі" U-19.

Португальці відкрили рахунок вже на 18-й хвилині матчу після точного удару Фабіо Вієйри. На початку другого тайму "Челсі" зумів відігратися зусиллями Дайшона Реда, але вже через дві хвилини "Діого Кейруш" повернув лідерство Порту. На 75-й хвилині Афонсо Соуза встановив остаточний рахунок зустрічі – 3: 1.

Огляд першого тайму

Огляд другого тайму

Нагадаємо, що юнацька команда київського "Динамо" зупинилася на стадії 1/8 фіналу турніру, програвши "Хоффенхайму" в серії пенальті. А донецький "Шахтар" U-19 не зміг вийти з групи, посівши останнє місце.

Це шостий розіграш Юнацької ліги УЄФА. Раніше престижний трофей вигравали: "Барселона" (2013/14, 2017/18), "Челсі" (2014/15, 2015/16) і "Зальцбург" (2016/17).

Раніше букмекери спрогнозували фіналістів Ліги чемпіонів. Експерти вважають, що в півфіналі "Аякс" зможе пройти "Тоттенхем", а "Барселона" обіграє "Ліверпуль". Перші півфінальні матчі пройдуть вже на цьому тижні.