Спроба України номер два: де дивитися другу естафету на етапі Кубка світу з біатлону в Остерсунді

30 листопада 2019, 15:57
У Швеції триває стартовий етап біатлонного Кубка світу. Список трансляцій змішаної естафети

/ Фото: AFP

У суботу, 30 листопада, в шведському Остерсунді відбувається вже друга гонка нового Кубка світу з біатлону. Медалі розігрують в змішаній естафеті. Початок – о 16:00 за київським часом. Нагадаємо, раніше в одиночному міксті Україна зупинилася за крок від п'єдесталу – дует Меркушина – Тищенко зайняв четверте місце, а виграли шведи.

Від нашої країни в другій суботній естафеті виступають Віта Семеренко, ексбілоруска Дарина Блашко, Артем Прима і Тарас Лесюк. Зазначимо, що Лесюк замінив у складі капітана чоловічої команди Дмитра Підручного, у якого загострилися болі в спині.

Де дивитися змішану естафету Остерсунді
(30 листопада – 16:00 за київським часом)

• UA: Перший
  • Білорусь 5
  • Євроспорт
  • МАТЧ!

Нагадаємо, перед стартом зимової частини сезону Валя Семеренко виграла "золото" літнього ЧС з біатлону. Показавши бездоганну стрільбу в білоруських Раубичах, українка лише на одну десяту секунди випередила суперницю з Чехії.