Допомогли команді Моурінью: Зоря завершила євросезон бойовою нічиєю

9 грудня 2021, 21:42
Команда Віктора Скрипника відібрала очки у Буде-Глімта, дозволивши Ромі вийти до 1/8 фіналу Ліги конференцій

Зоря vs Буде-Глімт / Фото: Reuters

Домашнім матчем проти норвезького Буде-Глімту у Лізі конференцій луганська Зоря завершила єврокубковий сезон-2021/22. Ми вели онлайн матчу Зоря – Буде-Глімт на нашому сайті.

Команда Віктора Скрипника втратила шанси на євровесну після п'ятого туру, тому турнірної мотивації на поєдинок не мала. Проте луганчани хотіли голосно грюкнути дверима, тож намагалися виграти.

Переможний настрій приніс плоди вже на початку поєдинку: на 18-й хвилині Єгор Назарина відкрив рахунок.

Однак утримати переможний рахунок не вдалося. У середині другого тайму Віталій Вернидуб зрикошетив м'яч у свої ворота.

Наприкінці поєдинку обидві команди мали змогу вирвати перемогу, але у підсумку матч закінчився з нічийним рахунком 1:1.

Ліга конференцій УЄФА. Груповий етап. Група C. 6-й тур.

Зоря – Буде-Глімт – 1:1

Голи: Назарина (18) – Вернидуб (68, автогол)

Зоря: Мацапура, Фаворов, Вернидуб, Імереков, Жуніньо, Цвек, Хомченовський, Назарина, Громов (Шахаб, 82), Гладкий (Овусу, 72), Аллах'яр

Буде-Глімт: Хайкін, Конрадсен (Хейбротен, 89), Лоде, Моє, Сампстед, Сальтнес, Берг, Брустад-Фет (Ветлесен, 46), Пеллегріно (Пернамбуко, 64 (Мугіша, 89), Ботхейм, Сольбаккен

Нічийний результат дозволив італійській Ромі, яка у паралельному матчі виграла у болгарського ЦСКА Софії, фінішувати на першому місці та вийти до 1/8 фіналу. Буде-Глімт опустився на друге місце та зіграє у попередньому плей-оф раунді.