Отримали по шапці: один з лідерів Бундесліги вилетів в 1/8 фіналу Кубка Німеччини

4 лютого 2020, 21:54
"Лейпциг" не встояв у Франкфурті перед "Айнтрахтом"

/ Фото: Reuters

У вівторок і середу в Німеччині проходять матчі 1/8 фіналу національного Кубка. Сьогодні турнір позбувся одного з фаворитів – "Лейпцига". Команда, яка в чемпіонаті тривалий час лідирувала і лише недавно поступилася першим рядком "Баварії", програла середнякам з франкфуртського "Айнтрахта". Дізнайтеся, як гравці "Лаціо" отримали додатковий стимул в боротьбі за Скудетто: 30 мільйонів в разі чемпіонства.

Гості Франкфурта не виставили це основний склад з перших хвилин, за що і поплатилися. На 17-й хвилині Андре Сілва реалізував пенальті за гру рукою, а в другому таймі Філіп Костич оформив дубль. "Лейпциг" відіграв лише один м'яч зусиллями Дані Ольмо – 1:3. Не допоміг команді Юліана Нагельсманна і другий бомбардир Бундесліги Тімо Вернер, який забив у чемпіонаті 20 м'ячів.

Ще в одній зустрічі "Фортуна" з Дюссельдорфа, аутсайдер першого дивізіону, розбила на виїзді середняка третьої ліги – "Кайзерслаутерн" (5:2). Трохи пізніше у вівторок грають "Шальке" – "Герта", "Вердер" – "Боруссія" (Д).

Читайте, як Хоакін подарував футболку 80-річної вболівальниці і довів її до сліз.

З завтрашніх матчів виділяється дуель "Баварії" з "Хоффенхаймом" в Мюнхені.

Дивіться, як "Айнтрахт" обігравав в Лізі Європи лондонський "Арсенал"