Політик Беленюк приніс Україні одинадцяте "золото" Європейських ігор у Мінську

30 червня 2019, 14:30
У фіналі борцівського турніру Жан розправився з азербайджанцем Ісламом Аббасовим

/ Фото: AFP

Український борець греко-римського стилю і політик-початківець Жан Беленюк виграв Європейські ігри в Мінську в категорії до 87 кг. Нагадаємо, у 2015 році Беленюк поступився у фіналі Євроігор в Баку. Цього разу у вирішальній сутичці українець зустрічався з азербайджанцем Ісламом Аббасовим, якого вже перемагав у 2019 році, в фіналі чемпіонату Європи. І в столиці Білорусі перемога також залишилася за Беленюком – 3:1. Таким чином, Жан приніс Україні 11-у золоту медаль на Європейських іграх, що дозволило нашій збірній піднятися на третє місце в загальному командному заліку.

Як Беленюк танцює на борцівському килимі

Як ми повідомляли раніше, засудили: українському боксеру не дали виграти "золото" Європейських ігор. Перемогу, яку заслужив капітан збірної України Микола Буценко, віддали його ірландському візаві. Всі п'ять арбітрів – з Угорщини, Туреччини, Марокко, Польщі та Канади – зафіксували приємні Курту Уокеру окуляри – 29:28, 30:27, 30:27, 29:28, 30:27.

Хоча ще напередодні український боксер Віктор Вихрист, який виграв "золото" в категорії понад 91 кг, нахвалював суддівство Євроіогр."Чесно скажу, перший раз таке бачу. Суддівство просто краще! – здивувався Вихрист. – Кращого ніколи не бачив. Клянуся! Все, що я бачив, включаючи свої бої, – все чітко, все правильно. Кожен бій, кожен раунд. Просто круто. Дуже дякую".