Поки інші йдуть до школи: гравець "Манчестер Юнайтед" встановив унікальний рекорд клубу

8 листопада 2019, 11:08
Футболіст був одним із кращих у матчі Ліги Європи

/ Фото: Twitter

Форвард "Манчестер Юнайтед" Мейсон Грінвуд поставив рекорд англійського клубу в єврокубках. Молодий футболіст вийшов у старті на матчі проти "Партизана".

Таким чином, юний футболіст допоміг команді домогтися розгромної перемоги з рахунком 3:0 в матчі Ліги Європи, провівши на полі всі 90 хвилин.

При цьому Грінвуд вдало проявив себе в зустрічі з сербським колективом і став наймолодшим гравцем в історії "Манчестер Юнайтед", якому вдалося відзначитися голом і результативною передачею в єврокубковому матчі. На момент гри Мейсону було 18 років і 37 днів.

Раніше ми розповідали, що мадридський "Реал" хоче прихистити вигнанця з "Манчестер Юнайтед", а натомість віддати одного з найдорожчих гравців планети. Мадридці не залишають спроб підписати чемпіона світу з Франції.

Нагадаємо, що раніше Роман Яремчук оформив дубль у матчі проти "Вольфсбурга" в Лізі Європи і допоміг "Генту" уникнути поразки. Рятівний м'яч українець забив на четвертій компенсованій хвилині до другого тайму.