Підлий удар ключкою в пах в матчі Кубка Стенлі потрапив на відео

18 квітня 2018, 14:21
Головні арбітри матчу "Нью-Джерсі Девілз" – "Тампа-Бей Лайтнінг" не помітили порушення правил

"Нью-Джерсі Девілз" приймав на домашньому майданчику "Тампа-Бей Лайтнінг" в третьому матчі першого раунду Кубка Стенлі і переміг з рахунком 5:2.

За дві хвилини до закінчення третього періоду стався неспортивний епізод за участю захисника "блискавок" Віктора Хедмана.

Шведський хокеїст зробив навмисний удар-укол в пах форварду "Девілз" Ніко Хішіру. Головні арбітри матчу Ден О'Рурк і Жан Ебер не помітили порушення правил з боку Хедмана.

У цьому матчі трапився ще один епізод – російський хокеїст Михайло Сергачев спровокував грандіозну бійку, яка закінчилася видаленням п'ятірок кожної команди. Обидва колективи отримали по 10 хвилин штрафу.

Раніше ми писали, що арбітр Стів Бартон не зміг доопрацювати матч першого раунду плей-офф НХЛ між "Вашингтон Кепіталз" і "Коламбус Блю Джекетс" через травму, яку він отримав в зіткненні з одним із хокеїстів.

Раніше вчені з'ясували, що перемога улюбленої команди підвищує ймовірність інфаркту на 40 відсотків: кардіологічний інститут Монреаля провів цікаве дослідження.