Подіум гонки переслідування в Поклюці зайняли претендентки на звання Міс біатлону

10 грудня 2016, 21:36
Лаура Дальмаєр виграла гонку, Кайса Макаряйнен стала другою, Єва Пускарчікова – третьою

Для Лаури Дальмаєр ця перемога стала третьою в п'яти

НімкеняЛаура Дальмаєрстала переможницею гонки переслідування на другому етапі Кубка світу з біатлону в словенській Поклюці .

У суботу Лаура Дальмаєр , яка стартувала першою після перемоги в спринті , подолала 10 – кілометрову дистанцію з двома промахами на вогневих рубежах за 30 хвилин 43,1 секунди . Друге місце зайняла фінкаКайса Макаряйнен( 2 промахи ; +16,8 ) . Трійку призерів замкнула чешкаЄва Пускарчікова( 1 промах ; +18,7 ) .

Всі троє призерок гонки претендують на звання Міс біатлон-2016/17, голосування проходить на нашому сайті.

Для 23 – річної Дальмаєр ця перемога стала третьою в п'яти особистих гонках в поточному розіграші Кубка світу .