Подача Ярмоленка врятувала "Вест Гем" від поразки

27 грудня 2020, 20:18
Українець вдало вийшов на заміну в поєдинку проти "Брайтона"

Соучек і Ярмоленко / Фото: Reuters

В Туманному Альбіоні знову засяяло сонечко на вулиці Андрія Ярмоленка. Українець, що вкрай рідко отримує ігровий час від тренера "Вест Гема" Девіда Моєса, відіграв весь другий тайм домашнього поєдинку своєї команди проти "Брайтона".

Вийшов Андрій на поле на 46-й хвилині, коли його команда програвала 0:1. А завершився матч внічию 2:2. Причому саме після подачі Ярмоленка з правого флангу на 60-й хвилині його партнер Бен Джонсон зробив рахунок 1:1.

"Вест Гем" – "Брайтон" – 2:2
Голи: Джонсон, 60, Соучек, 82 – Мопе, 44, Данк, 70
"Вест Гем": Фабіанський – Цоуфал, Бальбуена, Огбонна, Крессвелл – Райс, Соучек, Боуен (Ярмоленко, 46), Нобл (Лансіні, 46), Джонсон – Алле

Після цієї нічиєї "Вест Гем" залишився в середині турнірної таблиці англійської Прем'єр-ліги, а "Брайтон" трохи віддалився від зони вильоту.

Зазначимо, що за матч з "Брайтоном" Ярмоленко отримав від аналітичного порталу WhoScored 6,5 бала. Це середня оцінка для гравців "Вест Гема". Шість футболістів отримали вищі бали і стільки ж – нижчі.

Нагадаємо, що на Ярмоленка з'явився конкретний покупець в англійській Прем'єр-лізі – це претендент на високі місця "Евертон".