Майже найрезультативніший: огляд фіналу ЧС-2018 Франція – Хорватія

15 липня 2018, 21:23
Голи і небезпечні моменти фінального матчу чемпіонату світу в Росії

Фото AFP

15 липня в Москві на стадіоні "Лужники" відбувся фінал чемпіонату світу з футболу 2018 року: в головному поєдинку мундіалю зустрічалися збірні Франції та Хорватії. Збірна Франції втримала переможний рахунок і стала дворазовим чемпіоном світу. Команди на двох забили шість м'ячів і майже повторили результат найбільш результативного фіналу, коли в 1952 році Бразилія і Швеція видали суперматч – 5: 2.

Рахунок у матчі вже на 18-й хвилині відкрили французи. Після навісу зі штрафного від Антуана Грізманна хорватський нападник Маріо Манджукич головою зрізав м'яч у власні ворота. Манджукич став автором першого автогола в історії чемпіонатів світу.

Хорвати зрівняли рахунок досить швидко – через 10 хвилин Іван Перішич після передачі від Домагоя Віди розстріляв ворота Франції. Йому не завадив навіть натовп захисників.

Але втримати нічийний рахунок хоча б до перерви хорватам не вдалося. Під час подачі кутового м'яч потрапив у руку захиснику. Арбітр скористався системою відеоповтору VAR і призначив пенальті, який реалізував Грізманн.

А початок другого тайму вийшло для Хорватії просто жахливим – протягом шести хвилин французи двічі розписалися у воротах Даніеля Субашича. Спочатку відзначився Поль Погба, а потім свій м'яч забив Кіліан Мбаппе. Обидва голи були забиті ударами з-за меж штрафного. До речі, Кіліан Мбаппе увійшов до числа наймолодших учасників фіналу чемпіонатів світу.

"Картатим" знадобилося всього чотири хвилини, щоб скоротити відставання. Уго Льоріс загрався з м'ячем і вирішив обігрувати Манджукича у власному штрафному. Той встиг підставити ногу і відправити м'яч у сітку.

Втім, більше командам у цьому матчі забити не вийшло. Франція втримала перемогу і вдруге в історії стала чемпіоном світу.

Раніше ми опублікували фото сексуальних уболівальниць на фіналі чемпіонату світу з футболу. Фанатки Франції та Хорватії на вирішальному матчі мундіалю.