Поцілунки з кубком: яскраві кадри нагородження Еліни Світоліної в Сінгапурі

28 жовтня 2018, 18:23
Наша тенісистка з рекордом виграла Підсумковий турнір WTA

Фото AFP

Українська тенісистка Еліна Світоліна стала переможницею Підсумкового турніру WTA в Сінгапурі , обігравши в фіналі американку Слоан Стівенс . Світоліна перевершила досягнення легендарного українського тенісиста Андрія Медведєва , який в 1993 році доходив до фіналу турніру , і в оновленому рейтингу WTA підніметься на четверте місце .

Відразу після фіналу українці вручили заповітний трофей , а Еліна традиційно для таких заходів почала цілувати кубок на камери . Представляємо вашій увазі яскраві кадри з нагородження переможниці Підсумкового турніру WTA -2018 .

Нагадаємо , що за підсумками Підсумкового турніру
Світоліна встановила рекорд і повторила немислиме досягнення Серени Вільямс.

Нагадаємо , що раніше після закінчення заключної гри групового раунду наша спортсменка пройшла відновлювальні процедури . Ввечері Світоліна показала в соціальних мережах фотографію, на якій спортсменці роблять масаж в шість рук.

До речі , на старті турніру українка налякала своїх уболівальників . Еліна виклалася так сильно в матчі , що пізнішеїй стало погано під час прес-конференції.А до цього вона зазначила : " Хочу використовувати цю перемогу як відправну точку . Для хейтерів , які говорили , що я не заслуговую тут знаходитися , що погано граю " .