Побороли майже всіх: збірна України стала другою за кількістю медалей на чемпіонаті Європи

17 лютого 2020, 18:20
У командному заліку "синьо-жовті" виявилися в Римі четвертими

Вчора в Італії завершився чемпіонат Європи зі спортивної боротьби. Участь у ньому брали представники трьох видів: жіночої боротьби, греко-римської (або ж класичної) і вільної. Збірна України виступила досить успішно, завоювавши загалом 13 медалей. До речі, ми повідомляли, що Юлія Ткач стала триразовою чемпіонкою Європи.

За загальною кількістю нагород "синьо-жовті" поступилися лише росіянам, в активі яких 22 медалі. Як і українці, 13 разів піднімалися на п'єдестал представники Азербайджану. При цьому наші отримали дві золоті, три срібні й вісім бронзових нагород, тоді як у кавказької держави 2 + 2 + 9. Тобто ми обійшли їх завдяки більшій кількості "срібла".

Читайте про те, що Державне агентство спорту очолить президент Української федерації карате Сергій Левчук.

Враховуючи цінність здобутих медалей, Україна опинилася на четвертій позиції. Болгарія (3 + 2 + 1) і Білорусь (3 + 1 + 4), хоч і завоювали всього шість і вісім медалей відповідно, зуміли взяти по три "золота".

Останніми з наших, у вільній боротьбі, бронзові нагороди здобули Василь Михайлов (до 79 кг) та Ерік Арушанян (65 кг). Тричі українці були призерами в греко-римській боротьбі й аж вісім – у жіночій.

Дізнайтеся, як українська каратистка виграла турнір у Дубаї. Терлюзі не було рівних у вазі до 55 кг.

Дивіться сюжет про бійку на турнірі з вільної боротьби в Туреччині за участю українця