Переможець Ліги чемпіонів показав майстер-клас фіналісту Ліги Європи

24 серпня 2019, 21:28
Підопічні Клоппа не залишили шансів футболістам Емері

/ Фото: Instagram

У суботу, 24 серпня, в Ліверпулі на стадіоні "Енфілд" відбувся центральний матч третього туру чемпіонату Англії: переможець Ліги чемпіонів "Ліверпуль" зустрівся з фіналістом Ліги Європи "Арсеналом". На нашому сайті була онлайн трансляція матчу "Ліверпуль" – "Арсенал".

Протягом першого тайму команди Унаї Емері майже не було видно на полі. Господарі з перших хвилин повністю перехопили ініціативу і контролювали хід поєдинку. "Арсенал" хоч і намагався "огризатися", але все на що здатні були гості, так це кілька неточних ударів від Пепе. За таку нереалізацію моментів їх і покарали на 40-й хвилині. Трент Олександр-Арнольд навісив з кутового, де в боротьбі захисниками Джоель Матіп відправив м'яч у сітку.

Нічого не змінилося і в другому таймі. Ліверпуль і раніше контролював гру і це знову призвело до голу. На 48-й хвилині Давид Луїс потягнув Салаха за футболку. Суддя все бачив і вказав на точку. До точки підійшов сам потерпілий і реалізував пенальті. 2:0.

Міг забивати Обамеянг на 54-й хвилині. Пепе вивів форварда майже один на один, але він загальмував і, в підсумку, пробив в Матіпа, який встиг повернутися. Як потрібно реалізовувати свої моменти показав Салах. Єгиптянин класно пробіг Луїса, увійшов в штрафну, прибрав під ліву і пробив в дальній кут. Без шансів для воротаря. 3:0. Але "Арсенал" все-таки відігрався завдяки Торейрі. На 83-й хвилині Обамеянг виявився з м'ячем у штрафному, скинув на Торейру, який пробив Адріана!

Кращим гравцем в цьому поєдинку можна вважати ван Дейка. До речі, зараз "Ліверпуль" веде переговори із захисником про укладення нової угоди – чинне закінчується влітку 2023 року.

Дивіться, як забиває Вірджіл ван Дейк

Раніше повідомлялося, щоВірджіл ван Дейк, Ліонель Мессі і Кріштіану Роналду претендують на нагороду Кращому футболістові сезону 2018/19 за версією УЄФА. Володар призу стане відомий під час жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів в Монако 29 серпня.

Також ми писали, що у Суперкубка "Ліверпуль" – "Челсі" є "українська" інтрига: може впасти рекорд Олега Блохіна. Легендарний екс-динамівець може втратити звання кращого снайпера Суперкубка УЄФА.