Перемога "Олімпіка" над "Рухом" підняла його з дев'ятого на п'яте місце УПЛ

6 грудня 2020, 15:58
У неділю в чемпіонаті України проходять чотири матчі 12-го туру

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Олімпік"

Сьогодні завершується передостанній перед зимовою паузою тур вітчизняної Прем'єр-ліги. Читайте прогноз, розклад і результати 12-го туру чемпіонату України. Першими стосунки на полі київського стадіону "Динамо" імені Валерія Лобановського з'ясовували донецький "Олімпік" і львівський "Рух".

Сенсації не сталося: аутсайдер програв середняку з рахунком 1:3. Рахунок уже на восьмій хвилині відкрив іранський форвард номінальних господарів Захедітабар Шахаб, скориставшись прострілом з лівого флангу Ореста Лебеденка. А на 24-й хвилині нігерієць Беніто подвоїв перевагу "Олімпіка" – 2:0. Після удару 22-річного півзахисника м'яч зрикошетив від захисника і по високій дузі полетів за спину досвідченому Олександру Бандурі. Дивіться найцікавіші моменти першого тайму.

У другому таймі, на 62-й хвилині, Шахаб оформив дубль. М'яч від поперечини прилетів до самотнього іранця – і той з метра спокійно відправив його головою в сітку.

Автором четвертого м'яча також став футболіст "Олімпіка", але від Євгена Цимбалюка м'яч залетів у свої ж ворота. А удар після навісу завдавав нападник "Руху" Данило Кондраков.

Цей успіх дав змогу підопічним Ігоря Климовського набрати 16 очок після 11 матчів і злетіти з дев'ятого місця відразу на п'яте. Правда, пізніше сьогодні "Колос", "Олександрія" або "Зоря" можуть обігнати донецький колектив.