Перемога на новосілля: "Реал" не відпустив "Барселону" у відрив і розібрався з "Ейбаром" на новій арені

14 червня 2020, 22:29
Підопічні Зінедіна Зідана забили три м'ячі вже в першому таймі

/ Фото: Reuters

У неділю закінчується перший "післякарантинний" тур іспанської Ла Ліги. Розтягнувся він аж на чотири дні – з 11 по 14 червня. Дізнавайтеся розклад, результати і трансляції 28-го туру чемпіонату Іспанії.

Сьогодні ввечері вперше після тривалої паузи на очі публіки вийшов "Реал". Причому мадридська команда грала не на своїй основній арені "Сантьяго Бернабеу", а на невеликому стадіоні "Альфредо ді Стефано", розрахованому на 6000 глядачів. Побудований він був у 2006 році для фарм-клубу "вершкових" – команди "Реал Мадрид Кастілья". Суперником хлопців Зінедіна Зідана був скромний "Ейбар", що посідає лише 16-те місце в турнірі і думає тільки про збереження прописки в еліті.

Боротьби не вийшло. Уже на четвертій хвилині рахунок красивим ударом в "дев'ятку" відкрив німець Тоні Кроос. А ближче до завершення першої половини, на 30-й і 37-й хвилинах, Серхіо Рамос і Марсело довели рахунок до розгромного – 3:0.

Проте в другій половині гості влаштували гарну перевірку для Тібо Куртуа. М'яч потрапляв у поперечину воріт бельгійського воротаря, кілька разів він рятував команду від голу, але все ж один раз не виручив – і Педро Бігас один м'яч відіграв. Правда, на цьому успіхи "Ейбара" і закінчилися, а "Реал" не сильно старався – 3:1.

Сьогодні ж "Атлетік" не пустив "Атлетіко" в зону Ліги чемпіонів.

Отже, "королівський" клуб набрав 59 очок і продовжив триматися від "Барселони" на відстані всього двох пунктів.

Дивіться, як "Реал" боровся з "Манчестер Сіті" в плей-оф Ліги чемпіонів у кінці лютого