Плюс твої 24, "Мамба": на згадку про Кобі НБА змінила формат Матчу зірок-2020

31 січня 2020, 01:22
Команди Леброна і Яніса проведуть чотири матчі в одному

Коби Брайант / Фото: Reuters

НБА оголосила про зміну формату Матчу зірок 2020 року. Нова схема буде даниною поваги п'ятикратному чемпіону НБА Кобі Браянту, який загинув під час аварії вертольота 26 січня. Перші три чверті будуть міні-матчами, кожен з яких починатиметься з рахунку 0:0 і триватиме 12 хвилин.

А ось четверта чверть проходитиме вже без контролю часу і продовжиться доти, поки одна з команд не набере потрібну кількість очок. Це буде сума набраних очок команди, яка лідирує після перших трьох чвертей, плюс 24 очки. Адже саме під номером "24" Браянт виступав протягом більшої частини кар'єри в НБА за "Лос-Анджелес Лейкерс".

До того ж, кожна команда вибере благодійні організації, яким будуть переведені кошти залежно від виступів. За перемогу в чверті команда пожертвує 100 тисяч доларів, за перемогу в матчі – 200 тисяч. Нагадаємо, що гра між командами Леброна Джеймса і Янніса Адетокунбо відбудеться 17 лютого в Чикаго.

Раніше ми писали, що НБА офіційно відмовилася від зміни логотипу на честь Браянта. Збирати підписи ініціатори петиції почали вже через кілька годин після смерті баскетболіста. Щогодини десятки тисяч осіб віддавали свої голоси за зміну емблеми. У мережі вже з'являлися варіанти нового лого. За два з половиною дні за документ виступили понад два мільйони шанувальників легендарного гравця "Лейкерс".