Плей-оф УХЛ: "Кременчук" вдруге обіграв "Барсів", "Донбас" несподівано поступився Херсону

3 вересня 2020, 00:22
У фінал проб'ються команди, які здобули чотири перемоги

/ Фото: uhl.com.ua

Сьогодні відбулися ще два матчі плей-оф Української хокейної ліги. "Кременчук" здобув другу перемогу над "Білим Барсом", і знову – з різницею не менше, ніж в три шайби. Вирішальним став останній період, в якому господарі чотири рази вразили ворота суперника.

"Кременчук" – "Білий Барс" – 4:1 (0:1, 0:0, 4:0) Рахунок в серії – 2:0
Шайби: 0:1 Куцевич (Таран, Лєсніков), 09:11; 1:1 Денискін (Грицких), 45:15; 2:1 Созонов, 46:40; 3:1 Серанов (Кисельов, Волков), 48:02; 4:1 Савченко (Созонов, Алексюк), 55:04

Також сьогодні стартувала півфінальна серія в парі ХК "Донбас" – "Дніпро". Чинний чемпіон зазнав несподіваної поразки. До того ж, господарі арени програвали в дві шайби і в заключному періоді змогли лише скоротити відставання.

"Донбас" – "Дніпро" – 2:3 (1:1, 0:2, 1:0) Рахунок в серії – 0:1
Шайби: 0:1 – Макаров – 11:50 1:1 – Туркін (Монс, Казаковцев) – 13:44, 1:2 – Макаров (Декало – бол.) – 26:32, 1:3 – Макаров (Хомутов, Вишняков – бол.) – 33:40, 2:3 – Монс (Сигарев – 6 на 5) – 59:51

Наступні дві зустрічі в першій парі відбудуться на арені "Білого Барса", а "Донбас" проведе вдома ще один матч, після чого вирушить в Херсон. Детальний розклад матчів плей-оф УХЛ є на нашому сайті. Нагадаємо, що в фінал вийде та команда, яка здобуде чотири перемоги. Максимальна кількість матчів – сім.

Раніше ми писали про скандал в українському хокеї: юніорську команду "Донбас" позбавили шансів поборотися за "золото". Гравці та вболівальники клубу вимагають відновити справедливість і дати можливість поборотися за медалі.