Плей-офф НХЛ: "Вашингтон" обіграв "Піттсбург"

2 травня 2017, 11:42
Рахунок в серії до чотирьох перемог став 2-1 на користь "Піттсбурга"

"Вашингтон" обіграв "Піттсбург". фото

Хокеїсти "Вашингтона" обіграли "Піттсбург" в овертаймі третього матчу серії другого раунду плей-офф НХЛ.

Зустріч пройшла в понеділок в Піттсбурзі і завершилася перемогою гостей в овертаймі з рахунком 3: 2 (1:0, 0:0, 1:2, 1:0).  Шайбами у складі переможців в основний час відзначилися Ларс Ніклас Бекстром (на 14-й хвилині) і Євген Кузнєцов (50).  У "Піттсбурга" забивали Євген Малкін (59) і Джастін Шульц (59).

Перемогу "Вашингтону" в овертаймі на 64-й хвилині приніс точний кидок Кевіна Шаттенкірка.

Лідер плей-офф за набраними очками Малкін в цій зустрічі також відзначився гольовою передачею.  Тепер на його рахунку 15 очок (4 шайби і 11 передач).

Рахунок в серії до чотирьох перемог став 2-1 на користь "Піттсбурга".  Четвертий матч відбудеться 3 травня на льоду "пінгвінів".