Плей-офф НБА: "Сан-Антоніо" і "Торонто" вийшли у чвертьфінал

28 квітня 2017, 11:32
Суперниками "Сперс" стануть баскетболісти "Х'юстона", а "Репторс" зіграють з "Клівлендом"

"Сан-Антоніо Сперс" завдав гостьової поразки "Мемфіс Грізліс". Фото AFP

Баскетболісти "Сан-Антоніо Сперс" завдали гостьової поразки "Мемфіс Грізліс" у шостому матчі серії першого раунду плей-офф НБА і вийшли у чвертьфінал. Гра закінчилася перемогою гостей з рахунком 103:96 (24:22, 21:28 30:24, 28:22).

У складі переможців найрезультативнішим виявився Кавай Ленард, який набрав 29 очок; дабл-дабл оформив Ламаркус Олдрідж (17 очок + 12 підбирань). Найбільшу кількість очок господарям приніс Майк Конлі – 26; дабл-дабл в активі Зака Рендольфа (13 очок + 11 підбирань).

Рахунок в серії до чотирьох перемог став 4-2 на користь "Сперс", які в чвертьфіналі зіграють з "Х'юстоном", що здолав у п'яти матчах "Оклахому-Сіті".

В іншому протистоянні першого раунду плей-офф "Торонто" в гостях обіграв "Мілуокі" – 92:89 (28:24, 23:14, 23:23 18:28). Рахунок у серії став 4-2, і "Репторс" зробили крок до чвертьфіналу. Їх наступним суперником буде "Клівленд", який у чотирьох зустрічах виявився сильнішим за "Індіану".