Плей-офф Кубка Стенлі стартував з одного з найтриваліших матчів в історії

12 серпня 2020, 10:43
"Тампа-Бей Лайтнінг" і "Коламбус Блю Джекетс" визначали переможця два з половиною години

/ Фото: Reuters

В ніч з 11 на 12 серпня стартував плей-офф Кубка Стенлі. У стартовому матчі "Тампа-Бей Лайтнінг" і "Коламбус Блю Джекетс" (3:2) видали один з найтриваліших матчів в історії НХЛ. Команди відіграли п'ять овертаймів і в цілому провели на полі 150 хвилин і 27 секунд – це четвертий результат в історії ліги, повідомляє sports.ru.

Самі тривалі матчі в історії НХЛ:

• 1. "Монреаль Канадієнс" – "Детройт Ред Вінгс" – 0:1, 1936 рік (176 хвилин і 30 секунд)
  • 2. "Бостон Брюїнз" – "Торонто Мейпл Ліфс" – 0:1, 1933 рік (164 хвилини і 46 секунд)
  • 3. "Піттсбург Пінгвінз" – "Філадельфія Флайєрс" – 1:2, 2000 рік (152 хвилини і 1 секунда)
  • 4. "Тампа-Бей Лайтнінг" – "Коламбус Блю Джекетс" – 3:2, 2020 рік (150 хвилин і 27 секунд)

Матч настільки затягнувся, що довелося відкласти початок наступного поєдинку "Кароліна Харрікейнз" – "Бостон Брюїнз", запланованого на "Скотіабанк-Арені" в Торонто.

Також сьогодні відбулися матчі перші матчі в серіях "Даллас Старз" – "Калгарі Флеймз" (2:3) і "Вегас Голден Найтс" – "Чикаго Блекхокс" (4:1).

Решта пар першого раунду розіграшу Кубка Стенлі:

Західна конференція

• "Колорадо Евеланш" – "Арізона Койотіз"
  • "Сент-Луїс" – "Ванкувер Кенакс"

Східна конференція

• "Філадельфія Флайєрс" – "Монреаль Канадієнс"
  • "Вашингтон Кепіталз" – "Нью-Йорк Айлендерс"
  • "Бостон Брюїнз" – "Кароліна Харрікейнз"

Раніше ми писали про найкурйозніший гол в історії хокею! 15-річний хлопець забив в своєму першому дорослому матчі рикошетом від судді. Ян Дудко зумів увійти в історію хокею, закинувши неймовірну шайбу у Кубку Білорусі – дивіться, як це було.