Пітерський "Зеніт" зганьбився на Кіпрі

30 липня 2014, 21:46
Російський клуб програв у кваліфікації ЛЧ

Фото ФК "Зеніт"

Петербурзький "Зеніт" поступився в гостях кіпрському АЕЛу в першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Зустріч, що пройшла в Ларнаці, завершилася з рахунком 1:0 на користь господарів. Лукаш Гікевіч розпечатав ворота "Зеніта" на 64-й хвилині. Через три хвилини "синьо-біло-блакитні" залишилися вдесятьох – пряму червону картку отримав бельгійський півзахисник Аксель Вітсель.

Незважаючи на чисельну меншість, "Зеніт", згідно зі статистикою офіційного сайту УЄФА, значно перевершив АЕЛ за ударами по воротах (22-3), ударами у створ (5-1) і гольовими моментами (7-1). У першому таймі м'яч після удару гостей влучив у штангу.

Матч у відповідь цих команд пройде 6 серпня на стадіоні "Петровський" у Санкт-Петербурзі.