Підручний ледь знову не застрибнув на п'єдестал: наш біатлоніст фінішував за крок від "бронзи"

8 березня 2020, 15:37
Лідер чоловічої збірної України до останніх метрів боровся за третє місце. Але цього разу сил на фініші йому забракло

Дмитро Підручний / Фото: Getty Images

На етапі Кубку світу з біатлону в чеському Нове-Мєсто відбувся мас-старт у чоловіків. Його переможцем прогнозовано став норвежець Йоганнес Тінгнес Бо. Українець Дмитро Підручний, що напередодні подарував нашій країніісторичний п'єдестал в естафеті, був близький до медалі й цього разу. Однак фінішував четвертим.

Дмитро Підручний до останніх метрів дистанції претендував на "бронзу" недільного мас-старту, проте сил на медальний спурт у нашого чемпіона світу-2019 не вистачило. У боротьбі за третє місце українця ходом за фінальному відтинку обставив німець Пайффер. До речі, лише 14-м став знаменитий француз Мартен Фуркад.

Мас-старт. Чоловіки

• 1. Йоганнес Тінгнес Бо (Норвегія 1 + 1 + 1 + 0) 39:32,7
  • 2. Емільєн Жаклен (Франція 0 + 0 + 0 + 0) +15,1
  • 3. Арнд Пайффер (Німеччина 0 + 0 + 0 + 1) +25,0
  • 4. Дмитро Підручний (Україна 0 + 1 + 0 + 1) +27,9
  • ... 11. Артем Прима (Україна 0 + 0 + 2 + 1) +1:08,2

Зазначимо, що напередодні українські біатлоністи сенсаційно взяли "срібло" в чоловічій естафеті,показавши свій найкращий результат у 21-му столітті. Наша четвірка у складі Артема Прими, Сергія Семенова, Руслана Ткаленка і Дмитра Підручного поступилася лише переможцям-норвежцям, залишивши у себе за спиною шведів, росіян і німців.

Нагадаємо, раніше в неділю на етапі Кубку світу з біатлону в чеському Нове-Мєсто відбувся мас-старт у жінок. Його переможницею стала норвежка Тіріл Екгофф. Єдина представниця України в цій гонці Валентина Семеренко мала шанс на "бронзу",який згаяла через промах на останньому вогневому рубежі. У підсумку Валя фінішувала дев'ятою – рекорд для українок у мас-стартах нинішнього сезону.

При цьому, як ми писали, в жіночому мас-старті росіянка Юрлова впала після зіткнення з українкою Семеренко.На крутому повороті росіянка натрапила на лижу олімпійської чемпіонки-2014 з України, через що Юрлова ледь не вилетіла за межі траси.