Підгрушна обігнала "Ракету" в перших перегонах Кубка світу після проблем із серцем

13 грудня 2019, 14:20
Олімпійська чемпіонка 2014 показала відмінну фізичну форму в Хохфільцені, але її підвела стрільба

Олена Підгрушна змінила прізвище / Фото: AFP

У п'ятницю, 13-го грудня, на другому етапі Кубка світу з біатлонув австрійському Хохфільцені відбувся жіночий спринт. Його переможницею, попри один промах, стала тріумфаторка загального заліку попереднього сезону – італійська красуня Доротея Вірер.

Найкращий результат з українок показала Валентина Семеренко. Вона без промахів пройшла обидва вогневі рубежі, але поступилася суперницям в швидкості, що вилилося в підсумкове дев'яте місце.

Тим часом для олімпійської чемпіонки-2014 і капітана нашої збірної Олени Підгрушної цей спринт був дебютною гонкою нинішнього Кубка світу. Нагадаємо, ще на початку нинішнього року під загрозою опинилася вся подальша кар'єра Підгрушної, у якої виявили проблеми з серцем.Однак Олена відновилася і вельми гідно повернулася до основи збірної.

Олена Підгрушна

У спринті Хохфільцена Підгрушна не змогла вразити одну мішень в стійці, а без цього промаху цілком могла не лише скласти компанію Валі Семеренко в десятці найкращих, а й поборотися за "квіти". Після того як Олена включила свої звичні максимальні швидкості на останньому колі, вона відіграла на ньому вісім позицій і фінішувала 12-ю! Однією з тих, кого Підгрушна обійшла на фінішному відрізку, була ... "Фінська ракета" Кайса Макаряйнен. З поверненням, капітане!