Підгрушна не фінішувала в гонці переслідування на Кубку світу з біатлону

15 грудня 2018, 13:34
Кайса Макаряйнен виграла третю особисту гонку з п'яти минулих в поточному розіграші Кубка світу

Кайса Макаряйнен. Фото AFP

На етапі Кубка світу з біатлону в австрійському Хохфільцені в суботу відбулася жіноча гонка переслідування. Перемогу в 10-кілометровій гонці здобула фінська біатлоністка Кайса Макаряйнен, яка стартувала другий. Вона зробила три промахи на чотирьох вогневих рубежах і фінішувала з результатом 30 хвилин 53,1 секунди. Друге місце зайняла словачка Пауліна Фіалкова (два промахи; +1,5). Трійку призерів замкнула італійка Доротея Вірер (чотири промахи; +2,8). Українська біатлоністка Олена Підгрушна не фінішувала.

Макаряйнен виграла третю особисту гонку з п'яти минулих в поточному розіграші Кубка світу. Етап в Хохфільцені у жінок завершиться естафетою 4 по 6 км в неділю

DNF Олена Підгрушна (0+1+3+1)

Нагадаємо, що сьогодні кілька країн ініціювали питання про відсторонення Росії з Кубка світу з біатлону. Підстава – справа про порушення антидопінгових правил , відкрита австрійською поліцією .

Нагадаємо, що вчора Мартен Фуркад присоромив російських біатлоністів. Переможець Кубка світу минулого сезону заявив , що йому було б соромно повертатися на трасу після покарання за допінг