Петер Саган втретє поспіль виграв "золото" в груповій гонці чемпіонату світу

24 вересня 2017, 18:46
Словацька велогонщик присвятив свою перемогу Мікеле Скарпоні

Саган знову став чемпіоном світу. фото AFP

Словак Петер Саган втретє поспіль завоював "золото" в груповій гонці на чемпіонаті світу з велоспорту на шосе.

Саган у неділю став першим з часом 6 годин 28 хвилин 11 секунд. Друге місце зайняв норвежець Олександр Крістофф. Бронзу завоював австралієць Майкл Меттьюс.

Саган став першим гонщиком в історії, який виграв три рази поспіль групову гонку на чемпіонаті світу.

"Я хочу присвятити цю перемогу Мікеле Скарпоні, його день народження завтра. Також хочу присвятити перемогу своїй дружині", – зазначив Саган, який раніше оголосив, що його дружина чекає дитину.

Нагадаємо, переможець "Джиро д'Італія" 2011 року Скарпоні загинув у квітні. Велогонщик "Астани" був збитий автомобілем під час тренування в Італії, медики приїхали на місце події через кілька хвилин, але вже не змогли врятувати 37-річного спортсмена.