Перший за 10 років матч збірної в Дніпрі: фанати влаштували теплий прийом національній команді

11 вересня 2019, 10:21
Вболівальники проникливо співали гімн і підтримували команду навіть при 0:2

У Дніпрі вчора, 10 вересня, в товариському матчі збірна України з футболу зустрілася зі збірною Нігерії. Цю подію городяни сприйняли з ажіотажем, адже востаннє національна збірна грала на "Дніпро-Арені" ще в 2009 році: тоді команда здобула перемогу над Англією з мінімальним рахунком 1:0. Цього разу підопічні Андрія Шевченка не стали поступатися традиціям і показали гарну гру. А рахунок у товариському матчі виявився "дружній" – нічия 2:2. Ми подивилися, як пройшов перший за 10 років матч збірної в Дніпрі.

На "Дніпро-Арені" аншлаг. Фанати, озброївшись символікою української збірної, йшли підтримувати футболістів, і чекали на позитивний результат. Подивитися на гру збірної України у вівторок прийшло майже 30 тисяч людей. Поки сотні уболівальників стояли в чергах, щоб зайняти своє місце на стадіоні, вони не забували робити пам'ятні фото і співати гімн України.

Примітно, але підтримати збірну України прийшли й іноземці, зокрема, афроамериканці, які живуть у Дніпрі.

Команда Андрія Шевченка до останнього моменту тримала інтригу. Перший тайм для нас закінчився з невтішним рахунком 0:2. При цьому друга половина матчу подарувала вболівальникам неймовірні емоції і пару сивого волосся, адже тільки в кінці тайму Україна вирівняла рахунок, забивши два голи за дві хвилини!

На 78 хвилині відзначився наш "англієць" Олександр Зінченко, який пробив лівою ногою впритул зі штангою, а вже через хвилину фанати національної збірної святкували другий м'яч – його забив "бельгієць" Роман Яремчук.

За словами тренера збірної Нігерії Гернота Рора, команда залишилася задоволена прийомом, своєю грою і результатом поєдинку. Однак мати таких суперників в матчах чемпіонату світу нігерійці не хотіли б.

Андрій Шевченко на післяматчевій прес-конференції так прокоментував гру: "Були помилки з балансом команди. Були невимушені помилки при передачах. Але ми грали проти команди, яка фізично сильна. Хлопці (збірна Нігерії, – авт.) добре підготовлені. Наша команда в другому таймі трохи змінила структуру і грати стало набагато краще".