Перший трофей Шевченка: збірній України вручили "Пивний Кубок"

27 березня 2018, 17:40
Українці здобули першу перемогу 2018 року

Сьогодні, 27 березня, в бельгійському Льєжі в товариському матчі  збірна України обіграла учасника майбутнього чемпіонату світу в Росії – команду Японії.

Рахунок в матчі відкрив потужним ударом Ярослав Ракицький, потім Макіно розписався у воротах Пятова. Але останнє слово залишилося за українцями – дебютний м'яч у складі національної команди забив Олександр Караваєв.

Додамо, що в другому таймі на полі з'явився півзахисник Руслан Ротань – цей матч став 100-м для українського ветерана у складі збірної.

Після завершення матчу футболістам збірної України вручили трофей Kirin Challenge Cup 2018 in Europe, турнір проводиться під егідою великого пивного концерну – офіційного спонсора збірної Японії. "Пивному Кубку" вже понад 30 років, але цього року його матчі вперше проходять за межами острівної країни.

Нагадаємо, що в попередньому березневому спарингу збірна України зіграла внічию із Саудівською Аравією (1:1). У тому матчі наша команда так само першою вийшла вперед, але ще до перерви пропустила після стандарту.