"Перший тайм для мене не був цікавим": тренер "Шахтаря" оцінив нічию з "Зорею"

20 вересня 2020, 20:08
Луїш Каштру незадоволений діями команди до перерви, але похвалив за другу половину

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

У неділю підходить до завершення третій тур чемпіонату України. У центральному матчі "Зоря" і "Шахтар" видали феєричну нічию в Запоріжжі. Луганська команда набрала перше очко в турнірі, а донецька – вперше не виграла.

Після поєдинку головний тренер чемпіонів Луїш Каштру охарактеризував побачене:

"Особисто для мене як для тренера набагато цікавішим був другий тайм. У першому ж у нас не було згуртованості, ми допускали багато помилок і дозволяли суперникам забігати нам на спину, давали їм занадто багато свободи.

Після перерви ми діяли більш компактно, частіше відбирали м'яч і добиралися до воріт "Зорі". Вітаю своїх гравців з вдалим другим таймом, який ми виграли 1:0. Якщо в першому таймі ми дозволили нанести по наших воротах 10 ударів, то в другому – лише три. Так що ми були ближчими до перемоги".

Також португалець відповів на припущення, що не всі гравці захисту перебувають у найкращих кондиціях:

"Наші дії я розцінюю з точки зору команди, а не індивідуально. Свої проблеми ми вирішимо в роздягальні".

Читайте про те, що за "Шахтар" в грі з "Зорею" вдало дебютував чемпіон світу.