Перший стрілок біатлону живе в Україні: Підручний виграв протистояння з Вірер

28 грудня 2019, 21:42
У Гельзенкірхені Дмитро перестріляв лідера жіночого Кубка світу

Анастасія Меркушина та Дмитро Підручний

Сьогодні біатлонний рік традиційно закривала Різдвяна гонка в німецькому Гельзенкірхені. Україну цього року представляли дебютанти – Анастасія Меркушина та Дмитро Підручний, які справили в "Фельтінс-Арені" справжній фурор. Після третього місця в мас-старті в переслідуванні Меркушина і Підручний стали срібними призерами Різдвяної гонки.

Але перед основною гонкою за багаторічною традицією відбулося змагання в "перестрілці", в якому найсильнішим виявився капітан чоловічої збірної України Дмитро Підручний! Спочатку він виграв чоловічу кваліфікацію, а потім став найкращим стрілком і у фінальній баталії, відібравши перемогу у лідера Кубка світу серед жінок італійки Доротеї Вірер. Тож з Гельзенкірхена наш чемпіон світу-2019 везе відразу два трофеї.

Минулого року на World Team Challenge від нас виступали Артем Прима і Юлія Джима, які стали сьомими в мас-старті і восьмими в гонці переслідування, виграли Різдвяну гонку італійці Лукас Хофер і Доротея Вірер. Загалом, українські пари двічі ставали переможцями Різдвяної гонки: 2008 року першими фінішували Оксана Хвостенко та Андрій Дериземля, а 2014 року – Валя Семеренко і Сергій Семенов.

Дивіться також, як чоловіча команда України потрапила до ТОП-6 в естафеті на Кубку світу