Перший крок до фіналу: "Атлетик" обіграв "Гранаду" у півфіналі Кубка Короля в Іспанії

13 лютого 2020, 08:28
Суперники провели перший матч, повторний відбудеться лише 5 березня

/ Фото: Reuters

У середу відбувся перший півфінальний матч Кубка Короля. У Країні Басків, в Більбао, місцевий "Атлетик" приймав такого ж середняка Ла Ліги – "Гранаду". Нагадаємо, що в чвертьфіналі "Атлетик" вибив "Барселону" з Кубка Іспанії.

Цікаво, що зараз обидві команди знаходяться на сусідніх рядках в турнірній таблиці: баскський клуб з півночі країни посідає дев'яте місце, а суперник з півдня – десята. І розділяє їх лише одне очко – 31 проти 30. Але в середу ввечері "Атлетик" за всіма статтями переграв конкурента з Гранади: в ударах по воротах (16 – 4), в тому числі у ворота (7 – 3), володінні м'ячем ( 68% – 32%). Однак все це втілилося лише в один гол Ікера Муніаїн на 41-й хвилині поєдинку. Дивіться, як господарі здобули скромну перемогу 1:0.

Повторна півфінальна зустріч суперників відбудеться 5 березня, але вже в Гранаді. В іншій парі зійдуться "Реал Сосьєдад", який вибив з Кубка Іспанії "Реал", і сенсація з другого дивізіону – "Мірандес". Їхнє перше "побачення" призначено на четвер, 13 лютого. Початок гри – 22:00 за київським часом.