Перший півфіналіст Кубка України визначився в серії пенальті

11 березня 2020, 18:00
Вирішальний пенальті не зумів реалізувати Богдан Шуст

Перший півфіналіст Кубка України визначився в серії післяматчевих пенальті. У протистоянні двох представників Першої ліги сильнішим виявився "Минай", який обіграв "Інгулець" в післяматчевій лотереї.

Господарі поля відкрили рахунок на 30-й хвилині завдяки точному удару Олександра Глаголи, але на 55-й хвилині фіналіст минулого розіграшу Кубка "Інгулець" зрівняв рахунок після пострілу Олександра Мишуренка.

Традиційно для останніх матчів в Україні глядачі побачили відразу три видалення в матчі, хоча тут і не застосовувалася Система відеодопомоги арбітрам (VAR). Нагадаємо, що в попередньому турі арбітри Прем'єр-ліги встановили рекорд з червоних карткок.

У серії післяматчевих пенальті командам довелося пробити 29 разів з "точки"! Вирішальну спробу не зумів реалізувати колишній воротар "Шахтаря" і збірної України Богдан Шуст. Рахунок серії післяматчевих пенальті 6:5 на користь господарів поля.

"Минай" – "Інгулець" – 1:1
Голи: Глагола (33) – Мишуренко (55)

Нагадаємо, центральним на цій стадії Кубка України є поєдинок в Києві. Трансляція "Динамо" – "Олександрія" доступна на нашому сайті.